English
Magyar
Book now
Időszak:
60
75
90

Masszőr: Férfi    Női    Mindegy

Idő:

Karrier

Karrier

  SHIFT MANAGER WANTED!

A Mandala Day Spa SHIFT MANAGER munkakörbe, teljes munkaidős foglalkoztatásban határozott, agilis csapatjátékost keres!

Feladatok:

A szalon napi operatív működésének biztosítása, kapcsolódó szervezési és adminisztrációs feladatok végzése

A csapat irányítása, folyamatos ellenőrzése, munkaszervezés

Recepció munkájának segítése

Vendégelégedettség biztosítása a magas minőségi elvárások alapján

Takarítók munkájának ellenőrzése, housekeeping supervisor feladatok ellátása

Elvárásaink:

A recepciós munka folyamatainak teljes körű ismerete, ügyfélkezelés

Tárgyalóképes angol nyelvtudás, a mindennapos kommunikációhoz

Rugalmas munkaidő-beosztás vállalása (hétvégén, esti órákban is)

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Energikus személyiség és csapatszellem

Ápolt, barátságos, készséges és vendégorientált fellépés

Nyitottság új ismeretek iránt, rugalmasság, alaposság

Előny:

Szakmai gyakorlat, vendéglátásban, kereskedelemben és hotelben szerzett tapasztalat előny jelent

idegen nyelvek társalgás szintű ismerete

Amit kínálunk:

Versenyképes bérezés

Változatos feladatkör

Alapos betanítás és rengeteg új ismeret

Nagyszerű munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Budapest

Munkába állás dátuma: azonnal

Fényképes szakmai önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével, az alábbi e-mail címen: mds.spa.reka@gmail.com

A Mandala Day Spa 2003 óta Magyarország vezető day spa-jaként kiváló lehetőséget nyújt a fejlődésre a spa & wellness ipar dolgozóinak.

Amennyiben szeretnél egy elismert helyen szakmai tapasztalatot szerezni, vagy meglévő ismereteidet tovább bővíteni, várjuk jelentkezésedet, mint:

 Gyógy-és/vagy sportmasszőr (szakképzett)

Kozmetikus (szakképzett, angol nyelvtudással)

Manikűr-pedikűrös (szakképzett)

Front Office/ Spa manager (angol nyelvtudással)

Front Office asszisztens/ Recepciós (angol nyelvtudással)

Marketing asszisztens vagy gyakornok (angol nyelvtudással)

Fényképes önéletrajzodat a felsorolt pozíciókra az alábbi e-mail címre várjuk: marketing@mandaladayspa.hu

Kérjük, minden esetben tüntesd fel a megpályázni kívánt pozíciót.

A jelentkezések feldolgozását követően, felvesszük veled a kapcsolatot, amennyiben a megpályázott pozíció aktuális és személyes találkozó keretében tájékoztatunk a részletekről.

A gyakorlat és az angol nyelvtudás minden terapeuta pozíció esetében előnyt jelent, de nem feltétel.